hanny 2

Máte raději dny všední nebo sváteční?A proč?

Nejlepší odpověď
anonym

Mam rada uplne kazdy den. A kazdy den mam tak nejak mezi.
Vsedni neberu vsedne a svatecni svatecne. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
ten který je

Mám rád svátky.V mém případě si mohu alespon vychutnat klid,přečíst si knížku a na chvilku vypadnout z takového rychlíku všedních dnů.Jsou ovšem lidé,kteří svátky zejména ty Vánoční moc rádi nemají z důvodu samoty a opuštění.

anonym

Já mám rád každý den,když se vzbudím a nezáleží,jestli je všední či sváteční!

WeeBear

Záleží, co mě v ten den čeká. Každopádně mám radši všední dny, čeká mě škola, kde ráda chodím za kámoškama a nehrozí, že budou zavřené obchody. 😁

Vlk-Gabriela

Mám ráda každý hezky prožitý den a více snad není potřeba dodávat.