Rokio

Máte raději auto, nebo motorku?

Auto vs motorka

Odpovědi
štamgast

Auto.

Drap

Opět otázka pozbývající logiku. Záleží kam a za jakým účelem jedu. Když pojedu s celou rodinou na výlet, nebo s manželkou na ples, je celkem logické, že nepojedu na motorce. Když jedu na hříbky, nebo se projet, je výhodnější motorka.

chachar1922

Tohle nerada srovnávám, protože auto je přece jen do každého počasí. Ale motorka je prostě motorka.

anonym

motorku nemám rád stejně jako motorkáře. když pro ní není využití, tak je mi k ničemu.

postcd

do auta se není potřeba speciálně oblékat a je bezpečnější

honza19hk

ono to nelze takto moc srovnávat, záleží kam jedeš a za jakým účelem.