kukulicka

Máte raději 3D nebo 2D?

Nejlepší odpověď
iceT

3D je fajn pouze v případě,že mám za partnera bankéřova syna(a to fakt nemám)protože dávat 200 za lístek na film,kdy to 3D ani nemusí být pořádně vidět(taky se mi už stalo,že 2D a 3D nebyl markantní rozdíl) je blbost.I 150 už je moc.ale co naděláme,že…

Další odpovědi
M.

V jaké souvislosti myslíš?

K.

Tak třeba v kině jak u kterého filmu :)…

Hohny

Podle mě takové to 3D v kinech u klasických filmů je hloupost, je to akorát rozmazané, chabé barvy, nepříjemné na oči a to že mi občas něco vletí do obličeje a postavy jsou trošku více vysunuté oproti pozadí, to není o co stát…Raději se kouknu na 2D, kde vše vidím detailně a v klidu si můžu vychutnat film a o tom to přece je. Ovšem 3D technologie IMAXU a jejich „dokumenty“ vyvíjené přímo touto technologií, to už je jiná podívaná…Ale to se nedá ani kapku srovnávat s 3D filmy v kinech, který se po natočení jenom přepracují na počítači do 3D, aby nalákali lidi na nové technologie a na to, že 3D musí být prostě lepší než 2D, když je to o jedničku vyšší.

huxa

omlouvám se, ale co je to za hloupou husu, která se ptá na názor a vybírá do dvou hodin nejlepší odpověď???

Hohny-nevím kam na to chodíte, ale nynější filmy se točí pomocí dvou kamer, takto se upravoval např. Titanic… a to tvé „jenom přepracování“ je dosti náročné i pro tým zkušených grafiků