Máte raději 3D nebo 2D?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

3D je fajn pouze v případě,že mám za partnera bankéřova syna(a to fakt nemám)protože dávat 200 za lístek na film,kdy to 3D ani nemusí být pořádně vidět(taky se mi už stalo,že 2D a 3D nebyl markantní rozdíl) je blbost.I 150 už je moc.ale co naděláme,že....

Další odpovědi:

Bronzový

V jaké souvislosti myslíš?

Tak třeba v kině jak u kterého filmu :)...

Bronzový

Podle mě takové to 3D v kinech u klasických filmů je hloupost, je to akorát rozmazané, chabé barvy, nepříjemné na oči a to že mi občas něco vletí do obličeje a postavy jsou trošku více vysunuté oproti pozadí, to není o co stát...Raději se kouknu na 2D, kde vše vidím detailně a v klidu si můžu vychutnat film a o tom to přece je. Ovšem 3D technologie IMAXU a jejich "dokumenty" vyvíjené přímo touto technologií, to už je jiná podívaná...Ale to se nedá ani kapku srovnávat s 3D filmy v kinech, který se po natočení jenom přepracují na počítači do 3D, aby nalákali lidi na nové technologie a na to, že 3D musí být prostě lepší než 2D, když je to o jedničku vyšší.

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

omlouvám se, ale co je to za hloupou husu, která se ptá na názor a vybírá do dvou hodin nejlepší odpověď???

Hohny-nevím kam na to chodíte, ale nynější filmy se točí pomocí dvou kamer, takto se upravoval např. Titanic... a to tvé "jenom přepracování" je dosti náročné i pro tým zkušených grafiků

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.