cubulka

Máte radči sukně nebo kalhoty

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Sukně

Ja kalhoty , ale moji synove . dospeli – maji radi minisukne. Soudim to podle toho , ze kdyz s nimi jedu autem , tak se po kazde podivaji. !! -iv-

Další odpovědi
Terryle

Kalhoty

Sukně a šaty jsem vzala na milost víceméně až v pětadvaceti. Ale katě jsou katě :o)

hanulka11

Kalhoty

filva

Kalhoty

venkovan

Sukně

Sukně, ale musí být hezká postava. To znamená ne aby z nich koukaly gotické sloupy a nebo kosti potažené kůží. A co má nemá být pod sukní tady řešit nebudu.

tatanka

jiné

Nedovedu se vcítit do pocitů ženy, takže tam asi zvolí to v čem je raději. Také záleží na druhu činnosti. A co mám radě ji já? Jsem muž takže samozřejmě SUKNĚ, ale......!!!