ReHu

Máte, prosím, někdo zkušenosti s tímto telefonem, popř. s touto značkou? Díky.

http://www.ma­ll.cz/mobilni-telefony-dual-sim/gigabyte-gsmart-s1205-dualsim
Doplňuji:
To nikdo nezná tuto značku??? Ani o ní nikdo neslyšel???

Odpovědi
anonym

DOBRÝ DEN PANÍ REHU A ZÁROVEŇ DĚKUJI ZA VAŠI STAROST CO SE TÝKÁ FRETEK A ZA ČÍSLO NA VAŠI SOUSEDKU. CO SE TÝKÁ VAŠEHO DOTAZU,TAK MUSÍM POČKAT NA SYNA AŽ SE VRÁIÍ Z DOVOLENÉ.MNĚL BY TO ZNÁT A VÉDÉT O TOM HODNÉ NEBOŤ SE I TÍMTO ZABÝVÁ.JE TAK ZVANÉ V OBRAZE.NAPÍŠI VÁM TU ODPOVÉĎ KONCEM TÝDNE.SRDEČNÉ VÁS I VAŠE KRÁSNÉ PEJSKY ZDRAVÍ ---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI MÉHO SYNA