berlinacka

Mate prosim, nekdo z vas zkusenost s lecbou inzulinove rezistence?

Jako diabeticka 2.typu mam problemy se zhubnutim v oblasti bricha,pry se ma jednat o rezistenci na inzulin..Nikdo mi ale nerekl,jak se to da lecit. Neprejidam se a cvicit nemohu pro onemocneni patere a nohou. Dekuji

Odpovědi
cochee

Mám de facto tentýž problém. Řekneme-li léčit, mi osobně to zní jako odstraňovat následky, což je k prdu. (Navíc diabetoložka mi jiné „léčení“ ani nenabídla nebo neseznámila mě s ním.) Řešením je odstranit příčinu a tou je nadváha s důrazem na tuk v oblasti břicha. Zhubnout. Už se mi dvakrát podařilo mezi kontrolami shodit jen několik málo kg a výsledek byl více než jasný! Nemůžeš-li cvičit, zbývá pouze ta druhá možnost, redukovat energetické příjmy – jinak se shodit nedá – tzn. nepřejídat se nestačí, redukční dieta.