Avatar uživatele
KristýnaN

Máte prosím nějaký tip na přírodní zesvětlení vlasů? :)

Jsem špinavá blondýnka a chtěla bych si vlasy přírodní cestou zesvětlit. Četla jsem,že je na to dobrý citron a sůl. Citron bych riskla,ale se solí si nejsem jistá :) Prosím poraďte ;) Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, hanulka11 před 4420 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Znám zaručený trik, ale musíš počkat na léto. S tím citronem je to pravda, ale ne se solí, ale s vodkou! Panák vodky se smíchá se stejným dílem citronové šťávy (musí to být skutečný citron, ne náhrada), protřepeš a naliješ do rozprašovače. Přestříkáš vlasy a o ostatní se postará teplo a sluníčko. Vlasy se přírodně „vyšisují“ a jsou to hezké rovnoměrné odlesky, ne jako pruhovaný melír. Tohle vypadá přirozeně a skutečně to funguje. (Aby se vlasy příliš nevysušily, stačí pak po umytí aplikovat masku.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejpřírodnější zesvětlovač je sluníčko. Jenže i to vlasy poškozuje. Takže jedině Hanulkou zmíněný odvar heřmánku.
Dříve se vlasy oplachovaly slabým octovým roztokem, nebo vodou s citronovou šťávou, ale to nebylo kvůli zesvětlení, nýbrž kvůli poddajnosti vlasů a jejich snadnějšímu rozčesávání. Taky si pamatuji, že moje maminka měla i pivní období a období oplachů vlasů dešťovou vodou. Já na jejích vlasech žádný rozdíl nezpozorovala. Jenom mi nešlo do hlavy, proč to vlastně dělá. S tou solí nevím, zdá se mi to nesmysl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

také jsem si dělala přelivy za mlada …odvarem heřmánku, pak jsem začala kupovat šampon palette color zesvětlovač to se začal vyrábět ..to už ale přírodní nebylo ,ale mělo větší účinek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek