Zlatý

Máte problémy,při mrazech,se stahováním oken v autě?

Máte nějaký fígl,jak tomu zabránit,aby šla okna bez problému stáhnout a naopak ?
Doplňuji:
Drape,vlažná voda a mráz? To si snad ještě pohorším,nemyslíš ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Geniální nápad nechávat rozmrazovač v autě je neocenitelný. Mnozí se rádi přiučí.

Další odpovědi:

Zlatý

tady tak casto nemrzne ..a kdyz jo tak nemam zapotrebi stahovat okenka...

Zlatý

Nemám žádné problémy, dokonce ani s AKU starou 8 let..

Namazat kraje glycerinem ( koupíš v lékárně).
Doplňuji:
To s tou teplou vodou, to je snad schválnost !!
Jinak existuje rozmrazovač ( na př. Glykosol). Mám ho v autě s mechanickým rozprašovačem. co potřebuji uvolnit na to stříknu ( všetně namrzlých skel) chvilku počkám a jedu.

Zlatý

Dobré ráno. Nemám. Stačí namazat gumy ,nejen kolem oken, ale i dveří glycerinem. Koupit se dá v každé drogerii. Takto ošetřuji všechny gumové díly kolem oken a dveří jednou za týden celou zimu. Jinak 1x za měsíc. Guma tolik "nestárne" a dveře se dají otevřít i při hodně nízkých teplotách.

Zlatý

Auto stojí trvale venku, takže občas s tím problémy mám. Nijak zvlášť to neřeším. Pokud je moc velká námraza, a nemohu se ani dostat dovnitř, poleju to před jízdopu vlažnou vodou. Po čase se to ohřeje a je po problému.

Stříbrný

proč stahovat okýnka ještě než nastartuju ?nejdřív nastartuju tatru a pak tedy stáhnu okýnko.navíc pokud chci vyvětrat radši používám výlez na střeše. Pokud nejdou otevřít dveře zapnu zvenku naftový topení.Do té doby než se to venvnitř ohřeje a jdou otevřít dveře.Po nastartovánía zahřáátzí motoru se zapnu normální topení.

Horší je když nejde ta tatra nastartovat, zrovna včera jsem ji musel roztahovat druhou tatrou. Ještě že jich mám tolik:-)
problém je,že tatru neroztlačíš tak jako osobák.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.