Avatar uživatele
anonym

Máte problémy,při mrazech,se stahováním oken v autě?

Máte nějaký fígl,jak tomu zabránit,aby šla okna bez problému stáhnout a naopak ?
Doplňuji:
Drape,vlažná voda a mráz? To si snad ještě pohorším,nemyslíš ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Drap, Damiana před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Geniální nápad nechávat rozmrazovač v autě je neocenitelný. Mnozí se rádi přiučí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

tady tak casto nemrzne ..a kdyz jo tak nemam zapotrebi stahovat okenka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nemám žádné problémy, dokonce ani s AKU starou 8 let..

Namazat kraje glycerinem ( koupíš v lékárně).
Doplňuji:
To s tou teplou vodou, to je snad schválnost !!
Jinak existuje rozmrazovač ( na př. Glykosol). Mám ho v autě s mechanickým rozprašovačem. co potřebuji uvolnit na to stříknu ( všetně namrzlých skel) chvilku počkám a jedu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno. Nemám. Stačí namazat gumy ,nejen kolem oken, ale i dveří glycerinem. Koupit se dá v každé drogerii. Takto ošetřuji všechny gumové díly kolem oken a dveří jednou za týden celou zimu. Jinak 1× za měsíc. Guma tolik „nestárne“ a dveře se dají otevřít i při hodně nízkých teplotách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Auto stojí trvale venku, takže občas s tím problémy mám. Nijak zvlášť to neřeším. Pokud je moc velká námraza, a nemohu se ani dostat dovnitř, poleju to před jízdopu vlažnou vodou. Po čase se to ohřeje a je po problému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

proč stahovat okýnka ještě než nastartuju ?nejdřív nastartuju tatru a pak tedy stáhnu okýnko.navíc pokud chci vyvětrat radši používám výlez na střeše. Pokud nejdou otevřít dveře zapnu zvenku naftový topení.Do té doby než se to venvnitř ohřeje a jdou otevřít dveře.Po nastartovánía zahřáátzí motoru se zapnu normální topení.

Horší je když nejde ta tatra nastartovat, zrovna včera jsem ji musel roztahovat druhou tatrou. Ještě že jich mám tolik:-)
problém je,že tatru neroztlačíš tak jako osobák.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

V zimě je to normální. Zamrzne kolem okna voda a pak okénko nejde stáhnout. Jedině musíš parkovat v garáži, abys neměl auto do rána zamrzlý. Já bych todle teda vůbec neřešil. Já měl problém se stahováním okénka i v létě. Bylo to v pohodě, dokud nezačalo pršet a mě nešlo okénko zatáhnout 😁 . Musel jsem si hned objednat nové kartáčové DC motory Bühler a jakmile přišly, tak jsem je pro jistotu vyměnil u všech stahovaček.

Nový příspěvek