annas

Máte problém s usínáním?

Nejlepší odpověď
anonym

V cizím prostředí ano.

Ale také jen někdy.
Třeba na dovolené to bývá 1. noc po náročné cestě a než se člověk aklimatizuje.

Další odpovědi
rynek878

V žádném případě. Lehnu a spím.

mám ještě jednu nohu na podlaze a už spím

anonym

Často. Převaluji se a spánek ne a ne přijít.

V poslední době mám problémy se spaním.Stačí mi i 4 hodiny.Probudím se v noci a „čumákuju“ dost dlouho než zase zaberu.

quentos

Když mám starosti, špatně usínám.

jinak ne, i když v cizím prostředí občas ano. Ale jen tu a tam.

Berušinka

Když mám starosti, špatně usínám.

Mám to třeba i v cizím prostředí, ale musím vybrat pouze jednu možnost – ale spíš, když je to velká místnost – když je malá a uzavřená, tak usnu i hned. Doma to záleží na tom, jaký byl den nebo co je zrovna aktuální. Nebo když celý den vyloženě nic nedělám a „relaxuju“, tak pak mám problém usnout. Člověk se přes den musí utahat, aby pak dobře spal =) To je docela i logické … i když někoho ukolébá i TV nebo hudba…

dědapetr

Občas mám problém usnout..

Jinak lehnu za krátko spím.

Andělé

Když mám starosti, špatně usínám.

Zrovna včera jsem nemohla usnout.Pozvala jsem mamku na narozeniny,ale neodpověděla a ani mi nepopřála.Nemluví se mnou kvůli hovadině.Je neskutečně tvrdohlavá,nikoho jiného takového neznám. Už jsem si svým způsobem na to zvykla,ale včera mě to sebralo a usnout mi nešlo.Ráno ale bylo opět dobře…:-)

GM

Často. Převaluji se a spánek ne a ne přijít.

Jsem nespavec odjakživa. I když mám volnoa mohla bych se vyspat, jsem ve čtyři, o půl páté vzhůru. Mám za to, že lépe než v noci se vyspím po noční, to přespím v jednom kuse někdy i 4 hodiny.

Natee

Často. Převaluji se a spánek ne a ne přijít.

Někdy mi pomůže uklidňující čaj, meduňka, máta, jindy ani to nezabírá a tak se prostě osvědčí knížka do půl druhé do rána.. Pak už to jde lépe =)

HOMER

Občas mám problém usnout..

..když mám hodně myšlenek.

salsa verde

Když mám starosti, špatně usínám.

ten který je

Když mám starosti, špatně usínám.

hanny 2

Když mám starosti, špatně usínám.

anonym

V žádném případě. Lehnu a spím.

Jikra

Když mám starosti, špatně usínám.

casey

Často. Převaluji se a spánek ne a ne přijít.

Narozdil od me zeny, ktera zabere v radu vterin. To mi muze vzit cert.

mrkwosh

Často. Převaluji se a spánek ne a ne přijít.

DusanOrlik

Občas mám problém usnout..

Syd

Často. Převaluji se a spánek ne a ne přijít.

Mucillinka

Když mám starosti, špatně usínám.

Kerberus

Inspirace stránkou Šťastné ženy.