FOG

Mate problem s nadvahou?

Pokud ne,tak mam jeste jeden recept.
Obycejna topinka plus sul a cesnek.
Potreme kecupem,na to salam nebo kabanos s horcici,polozime par kolecek cibule,platek – kolecko zelene papriky,kterou vysypeme strouhanym krenem – cerstvym.
Nahoru jedno volske vejce – s mekkym zloutkem plus 2 kolecka rajcete,prelozene platkem okurky a zasypane strouhanym syrem. Pepr podle chuti. Dobrou chut a ucet za cistirnu mi neposilejte.

Nejlepší odpověď
panenka

Problémy s nadváhou sice nemám ale váš recept ráda zkusím.

Další odpovědi
dagry

Já problém s nadváhou mám, ale nemám problém hřešit v jídle.

Misak22

Ať žeru jak žeru prostě nepřiberu…:):):)
PS:myslim to vážně.

Zlatomuska

vtipná poznámka na závěr. Aspon jsem se zasmála, takových okamziků by mělo být více. Díky za to

Eloška

Já problém s nadváhou mám též.