Avatar uživatele
salsa verde

Máte při čištění zubů puštěnou vodu?

a jestli jo tak proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? petka, anonym, hanny 2, funky, anonym před 4655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už jsem naučila neplýtvat vodou.Za dob,kdy to bylo za pusinku,tak jsem si tak čistila zuby.A nejen já.Od doby,kdy si platím sama co spotřebuji,tak si dávám majzla.A to jedna z věcí,kterou beru.Plýtváš-zaplať.To nám všem bylo kdysi šumafuk.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
funky

umyju kartáček, nanesu pastu, namočím kartáček, zastavím vodu a užívám si čištění dutiny ústní 🙂 tekoucí voda by mne nejspíš znérvozňovala a očistu bych odbyl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

Ano mám,abych si mohl namočit kartáček 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Míval jsem kelímek, rituálně jsem ho napustil, po vyčištění jsem si jednou vypláchl, vylil ho, znovu ho napustil, znovu si vypláchl. Pak mě furt štvalo, že se v něm dělá po čase plíseň, tak jsem ho zrušil a čistil si většinou u tekoucí vody. V posledních letech jsem se ale naučil tu vodu vypínat, ale šlo to blbě, člověk má čištění zubů ritualizované čili je problém to nějak měnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Paradoxne doma mam vetsinou vodu pustenou a na chate, kde mam svoji studnu a mohlo by mi to byt jedno ji zaviram.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Mám, ale jen tenkým proudem, na namáčení kartáčku.
Šetření je chvályhodné, ale zrovna tohle mi připadá v porovnání s celkovou spotřebou domácnosti nevýznamné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Ne, na co?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek