Avatar uživatele
Mortin

Máte předsudky vůči homosexuálům?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ne a nikdy je mít nebudu, kamarádím se s nimi jsou
kolikrát lepší než ti, kteří homosexuální nejsou 😁

Doplňuji :

Awe to, že zpěváci či skupiny jsou gayové je dávno ohrané téma :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Kdo má nějaký předsudek, tak jej považuje za pravdu. Předsudek je nějaký předčasný soud, mylný názor vytvořený na základě nedostatku informací nebo nepravdivých či zkreslených informací (moje vlastní definice).
Zeptáte-li se někoho, zda má nějaký takový názor, nemůže vám nikdy říct, že ano. Každý řekne, že ne, přičemž nejpoctivější odpověď by byla: „nevím o žádných“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne, proč? Znal jsem čtyři a všichni byli fajn… a s kým se intimně stýkají, po tom mi je prd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Moc jich neznám, a ty co znám, jsou hodní hoši 🙂
Takže jsou mi jedno.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

ano, u mnohých predstaviteľoch tejto sexuálnej orientácie, práve tú ich ochotu, v záujme získania plných ľudských práv, nechať sa zneužiť politikmi na ich mamonárske politické ciele.
Preto pokiaľ zákony budú rozdielné pre ľudí podľa ich sexuálnej orientácie, nemožno v prípade homosexuality hovoriť o chorobe. Chorí ľudia, na rozdiel od ľudí s odlišnou sexuálnou orientáciou, majú plné ľudské práva v zmysle Listiny ľudských práv. Aj takto si možno vykladať zákony.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

I kdybych měl, tak netuším k čemu ti taková informace bude dobrá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Par jich znam, nekteri jsou v pohode, nekteri jsou na originalitu sve orientace tak pysni, ze ji zvyraznuji a vsem ukazuji, jaci jsou, coz mi vadi (myslim treba rec, normalni homosexual mluvi jako kazdy jiny, ten „pysny“ schvalne mluvi sladce a divne atp).

Je to proti prirode a z meho pohledu se jedna o nemoc, ale toleruju to, ti lidi za to nemuzou a kdyz jsou stastni s nekym stejneho pohlavi, tak at jsou.

ps: akorat si nesmi dva chlapi dat pusu prede mnou, to se mi zvedne zaludek :D .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

nie.
človek si choroby nevyberá.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

its okay to be gay…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3j4t185wl-0

Já tim chtěl říct že je to v pohodě…Mám spustu kamarádů buzerantů, a jsou lepší než hetero. Taková dobrá kámoška bez výhod :D

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

možno

80% homosexuálov, ktorých poznám sú veľmi inteligentní, nadaní a civilizovaní ľudia
80% heterosexuálov, ktorých poznám sú nekultúrni , ignorantskí blbci

jasné, že homosexuáli tvoria cca 5% ľudí, čo poznám…tákže.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Mě osobně se dělá zle, když vidím 2 chlapy. Můj nejhorší zážitek byl na koupališti, kde vedle nás přišli 2 homosexuálové a úplně nám zkazili den. Myslím si, že homosexualita je celkově vadná a do společnosti vůbec nepatří.
Navíc děti by neměli přicházet do styku s takovými lidmi. Může jim to zdeformovat pohled na svět a může je to i poznamenat. Proč se děti rodí pouze když je muž a žena? Má to asi nějaký smysl. Největší chyba byla, když jim povolili mít děti. Co z nich asi bude?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
e1232851@trb

aneb jak by řekl Homer Simpson: "ach můj bože, můj bože tancoval jsem s gejem ,slib mi že to nikomu neřekneš slib mi to !! " :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

buzny jsou slizké, vysvětlím- mě totiž za můj život nikdy nebalila žádná ženská, nebo možná jo, ale né tak okatě, abych si toho všimnul ..zato neodbytní buzeranti to bezostyšně zkoušej jakkoli kdekoli a kdykoli a oplzlost z nich čiší na sto honů. Takže došlo mi, jak se vlastně mohou cejtit ty mladičký feny, na který bych to mohl zkoušet nezávisle na věku a tudíž plyne ponaučení- nenabízej holkám nic hezkýho, pokud pro okolí nechceš být nechutným slizkým staříkem ..z čehož taky jasně vyplívá, že „balení holkama“ může bejt příjemný a je to snad jedinej případ, kdy o oplzlostech nemůže bejt ani řeč ..i když lesby budou asi taky pěkně hnusný ;q

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

ad zjentek

Mě také balily holky " lesbičky " já jim jen řekla
slušně, že nejsem na holky a nechaly mě být a
vážně nechaly nic slizkého na nich nebylo, kdybych
byla klukem dá se to říct taky slušně a vím že jo
s kapelou jsem jezdila po klubech a znám to bylo
jich tam víc než dost a moji kluci měli taky problémy,
ale byli slušní, protože to chápali 😁

před 3144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ad Awe

v tom případě přijmi mou omluvu, ale nechápu
proč jsi vložil ten videoklip mohl jsi spíš něco
napsat, jako nyní v doplnění :))

Šídlo se vyjádřil velmi přesně a trefně jsou
to mnohdy nadaní a inteligentní lidé 😁

před 3144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad arygnoc, dala jsem vám bod, brala jsem tu „chorobu“ s nadsázkou.
Kdysi se za nemoc považovala, ale dnes 🙂

před 3145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

@annas:

kedysi neboli ani odéesáci a iní buzer***i, a pozrite sa, koľko ich je (TOTO berte s nadsádzkou).


ale vážne: bez ohľadu na to, že pod tlakom tzv. ochráncov ľudských práv (napr. ochrana vrahov pred lynčovaním davom) psychiatri túto duševnú poruchu vyčiarkli zo zoznamu nemocí, homosexualita rozhodne neprestala byť úchylkou (=nemoc).

milujem svoje kvetinky, al nespávam s nimi a nechcem pre ne práva na registrované partnerstvo ani nejaké práva na polovicu dedičstva po mojej smrti a podobné hlúposti, dokonca kvôli tomu ani neusporadúvam prvomájové sprievody.

no a zverenie detí do výchovy pupušom pokladám za najriskantnejší sociologický pokus počas existencie ľudstva, úlet a tragédiu súčasne.
je to pokus na ľuďoch – uznanie teplých za normálnych.
a pokusy na ľuďoch sú zakázané, na zdravých i na chorých.

😉

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek