Máte představu, jaká jména budou u nás populární po roce 2025?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ali, Omar, Mustafa.

Další odpovědi
nenene100

Obávám se že Mohammed, Aalim, atd. ☹

led

Bude len jedno populárne meno, víťaz na čele tabuľky tunajších užívateľov s nickom „barbakan Jugar“, alebo to bude „Jugar barbakan“, to mi veštecká guľa zahmlila. My ostatní budeme tak ďaleko za nimi, že to ani nemá význam spomínať.
Tak! Keby ste prakticky použili známy vzorec xy+(42-x) > x-5y(34y+5-x2), ak x=barbakan a y=Jugar vyšlo by vám, že len v jednote je sila. Humoristi, spojte sa!

marci1

Arabská nebo ruská. 🙂

briketka10

Třeba arygnoc vs. setapouch 😁

Mravenec

Jen „cool“ jména samozřejmě. „PCmil, Klikael, Psalec“ Podle mě se jména nezmění, ale populární nebudou. Zkrátka klasický jména. 😁

Jen aby mladí měli chuť vylézt s Facebooku a jít „na věc“ 😁

Reakce na Jugara. Já bych chtěl být v příštím životě Barbakan Bystrý. 😁

anonym

Barbakani určitě nebudeme.

ivzez

Za cca 10 let se podle mne situace nějak výrazně nezmění.
Takže podle mne „klasická“ česká jména.

anonym

Nepřej si být Barbakanem,to bys žral jen uzený a klobásy.

Mravenec

Nu každý si svůj charaktér volí sám, já kdybych se jmenoval Barbakan, bych byl určitě takový, jaký jsem. 😁

anonym

… a víš ty, že vepřové je nejlepší obrana před muslimy?

anonym

jo,ale lepší je mravenec .než ty

Mravenec

A nebo také zrychlení čekací lhůty na popravu, ale nic proti vepřovýmu. 🙂