Máte představivost ?

Představte si, že jako majitel firmy přijímáte novéh zaměstnance na důležitý post firmy. Máte na výběr člena či sympatizanta politické strany. Komu byste dali místo a proč!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

....

Doplňuji:
Zaměstnavatel nesmí vybírat své zaměstnance podle politického přesvědčení.

Další odpovědi
briketka10

LIDEM

pracovitým lidem co se nehlásí k žádné straně..

Bedy

....

Za prvé, nejsme před listopadem '89, aby se lidé vybírali na základě politické příslušnosti a za druhé lidi se vybírají podle jiných kvalit – co v životě dokázali, jaké mají zkušenosti, vzdělání, apod.
Kdyby například se hlásil vyoskoškolsky vzdělaný člověk v obou a s nějakou praxí a byl členem SPOZ, tak bych si ho vzal radši, než člověka, který má sice vysokoškolské vzdělání ale z jiného boru a sympatizuje třeba s LiDem…

Rocker

....

Doplňuji:
Vybíral bych podle schopností v oboru,ve kterém bude pracovat.Politika mě nikdy nezajímala a nikdy nebude.

anonym

....

Doplňuji:
Nezajímá mne strana a podobně. Pokud umí a zná , tak jej beru.

Fienir

KSČM

Čím vyšší post ve straně, tím vyšší plat a pozici ve firmě.

huxa

VV

Doplňuji:
mají dobrý „výcvik“ a kdyby se rozdělil se mnou fiftyfifty s nakradenými penězmi, bylo by to super :) kdyby je teda nebral u mě ve firmě…

Jikra

....

To samý co píše -česílko- . Jen doplním: na důležitém postu se předpokládá slušné ohodnocení, a jestli ho máš tak dělej co máš v náplni práce a ostatní aktivity a stranické agitace si nech na schůze a nebo jiná shromáždění. Howg.

anonym

....

Klidně bych dala takový post „volovi“, kdybych věděla, že je to odborník, jakého potřebuji. Pokud to bude o příslušnosti k politickým stranám, tak se hospodářství na nohy nepostaví. A to platí jak pro soukromý, tak pro státní sektor.

anonym

....

GM

....

Jikra

  • Bedy- klid. Dyť to s tebou flákne. Máš si jen představit. Jsi šéf co si vybírá a potřebuješ lidi co buď umí nebo neumí.