Avatar uživatele
zjentek

máte postřeh?

..ocko je fuč, takže až na dva jízlivé nicky už tady není nikdo, kdo by tady potenciálního příchozího odpuzoval nevolí ke všemu neznámému a přesto to nemá vliv a nikdo nový ne-cho-dí ..všimli jste si?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, Drap, bolak, briketka10, zzzzz, gagaga před 3723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Dokonce se jeden dnes přiznal,že si udělal ještě jeden profil a odpověděl sám sobě i ostatním,jelikož pro nevšímavost si nevšiml,že komunikovat se dá i přes diskuzi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že příliv nově příchozích s tím nemá nic společného. Pokud má , nebo měl zjistit někdo jaké jsou zde poměry, tak musel nejdříve přijít. Přesto se zde nové nicky objevují a mezi nimi jsou zde znovu i naši společní bývalí „přátelé“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Já tady vidím dost nových uživatelů s objektivními názory.
Tak to je otázka, kdo má a nemá postřeh !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Cokoli, co není otázka, odpověď, diskuse nebo zpráva je tady pro mne nedůležité. Nicky přicházejí a odcházejí a význam bodů jsem nepochopil.
Mimochodem, bylo by fajn uvést ty jízlivé nicky. Sám si nejsem jistý, jestli mezi ně patřím nebo jsem jen moc domýšlivý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nemám postřeh, ani jsem si nevšimla,
že tu Ocko není …
Doplňuji:
Nesleduji přicházející ani odcházející, ale k těm příchozím
mám svou teorii (předesílám, že se nechci nikoho dotknout).

Hledá-li někdo na cokoliv odpověď, navštíví zpravidla více portálů, fór, diskuzí apod. Všude se rozhlédne a podle úrovně dotazů a kvality odpovědí se teprve rozhodne, zda se přidá nebo ne. Z úrovně otázek i odpovědí odhadne, kde může očekávat adekvátní odpověď.

Já tu jsem registrována už asi od r. 2011. Párkrát jsem sem nahlédla, ale nic mne tu nezaujalo, takže jsem sem přestala chodit (spíše jsem ani nezačala chodit pravidelně).

Až asi před půl rokem jsem narazila na pár zajímavých otázek,
odpověděla jsem na ně a začala se vracet častěji.

Podle mne se odchod nikoho z nás
do příchodu nových uživatelů nijak nepromítne.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Jízlivé poznámky jednoho nicku dostávají zelenou. Týkají se jen určitých uživatelů. .Náhoda neexistuje, takže … Druhý nick otevřený ve stejnou dobu se zatím v tomto směru neprojevuje. 🙂

Jiní si půjčují profil. Podle stylu, vkládání či nevkládání odkazů u kopírování apod. je poznat, že jde o rozdílné osoby. 🙂

Nejhorší je, že to, co dotyční kritizovali, a oháněli se kodexem, dělají sami bez jakýchkoliv skrupulí.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Toho půjčovaného nicku jsem si všimla bohužel pozdě, ale taky budu dávat větší pozor 🙂

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

kdybys nemlžila ..toto je přesně ten problém, proč tady na odpovědi nebude nikdy možno přizvat či lapit někoho, kdo by se tady chtěl vyjadřovat vážně ..alespoň o tom přemýšlej, když rádoby pomáháš, jinými slovy- orientuj se tady trochu více sofistikovaně, jinak tady fakt budete léta sami :o

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Vycházím z původní otázky na postřeh. Máš postřeh – všimneš si, nemáš – unikne ti to. O nic tady stejně nejde neber to zas tak moc vážně… 🙂

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já sem sice nechodím už tak často, ale zaznamenala jsem v lednu registrovaný nick, který mi někoho silně připomíná. Budu dávat pozor a uvidíme… ☹

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

iceT, tomu nerozumím, o čem to je?

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

mosoj: Tak to je otázka, kdo má a nemá postřeh ! ..já vidím komparz a hraný divadlo ..ale nic proti postřehu druhých ..i já si koneckonců rád zahraji roli for free :o

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

hvezdicku mate za to " fuc " .. :)
a krome me , kdo je ten druhej jizlivej ? :o

  • iv-

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

taky nevím o druhém
a ani o tom, kdo se
přiznal, jak píše iceT ?

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jesteze vite alespon o tom prvnim :))

briketko, to byl asi nejakej novacek – myslim..nebyl v tom umysl..jen nejak blbe klikal .. neco takoveho jsem dnes cetla

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

och ty lichotnice, tos tedy lady gagaga polichotila ..nee, ona není ten první a ode mě je znát nebudete ..to se přeci takhle neříká. Zbytek snad napíše iceT. Jak říkával mosoj- jsem drbna! ..tak sem s tím, iceT :o

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

jedná se o tuhle otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-ji-ted-nekam-pozvat
a jednou z odpovědí je odpověď snake1 s přiznáním,že si udělal ještě jeden profil,jelikož neví jak dále odpovídat a komunikovat.Úmysl v tom není podle mě,jen nevědomost.
Jinak,nových uživatelů tady asi pár je,já to nesleduju,ani nesleduju kdo se tady ze zasloužilých nepohybuje.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

aha, tak to se jedná
jen o tu nevědomost :)

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek