bolak

Máte pořádek na ploše?

Kolik máte na ploše ikon, jak moc ji máte zadělanou?
Doplňuji:
vlk samotař: paráda, milion bodů pro tebe

říkal jsem si, vůbec nevodpovídá na moji otázku, ale nakonec se ukázalo že tvůj příspěvek byl užitečnější než sebelepší odpověď :) dejte mu někdo za mě nominaci, ať nemusím uzavírat otázku…

Nejlepší odpověď
Lucijej

J8 mám na úploše akorát odpaďák :o) jinak nic, jen tapetu.
A na panelu rychlého spouštění mám prohlížeč a dokumenty.
Jinak naprosto vymetýno…

Další odpovědi
briketka10

ne e bordel .. proto se mi
spouští všechno pomalu i " ty "
ikony raději nepočítat !!
Doplňuji:
zjentku,
mám kopmostér všude kam se podívám
a podezřele mi to páchne a zahnívá :))

Sůwa

Já mám „svůj“ pořádek, jen nesmím změnit tapetu. Momentálně je tam sousedova chalupa a třeba programy jsem umístila na dveře od stodoly, nad jejich dílnou zas mám hry. Občas mne to upozorní, že mám na ploše nepoužívané ikony, ale já se nedám 🙂

vlk samotař

http://www.zi­ve.cz/clanky/fen­ces-konec-ikonoveho-neporadku-na-plose-windows/sc-3-a-155601/default.aspx Tady máš návod jak si uklidit.

zjentek

to už nemám plochu, to není plocha, mám kompostér

GM

Na ploše před naším domem mám momentálně asi 10 cm sněhu, který musím jít uklidit, teprve jsem se rozkoukala po noční.

Drap

Asi 10 . Mám pořádek

anonym

Jelikož mám Win 8 tak teď nevím na jaké ploše :D

Na té po zapnutí (Metro) – mám 10 ikonek a na té (Desktop) mám 2 ikonky, jelikož to nejhlavnější mám v Metru 🙂

antík

Teďka jsem si pár věcí na které jsem nešáhl asi rok vyhodil a ubralo mi to 50 gb z disku, vyplatí se čistit :D :D

badisko

to posud sam…http://le­teckaposta.cz/587322859

lukas.zmizik

jasné že mám pořádek a posílám i ukázku
http://www.zmi­zik.com/upload/plocha­.png
Doplňuji:
a na mojí linuxové ploše mám jen 3 ikony tak že tu vynechávám

Škoda

Hernajz. Odpověď vlka samotaře není pro mě aktuální… Žádné ikony na ploše nezobrazuji. Přesto se rychle dostanu kam chci. Plochu mám raději šedou až černou když pracuji se zvukem či při čučení na film. Při běžném provozu, hraní, internet měním oranžovou orange-HD.jpg s pomerančem, občas tam je nahá h. a plocha má zářit denním světlem. Na zástupce nebo dlaždice kašlu.

Zdroj: www.zdroj-plocha.cz

briketka10

nojo bodéjť by neměl badisko pořádek,
když má úplně, ale úplně jinej noťas než
já žejo ?!!
no posud sam…

Lucijej

:D

briketka10

vlku samotáři,
stahuju fences na Vistu a uvidíme
uvidíme kam se dostaneme ??!!

vlk samotař

Díky pochvala vždy potěší.

bolak

jj, tohle mi fakt hodně pomůže, protože si dost často přepínám monitory, tím pádem se mi mění na obou obrazovkách i rozlišení a ikonky se mi vždycky naházej dohromady..

vždycky sem musel hledat, protože jednou byl ten zástupce tady a druhej den zase jinde a mezi 150 ikonkama to je jak hledat Walda, teď už by s tím neměl bejt problém..

anonym

taky používám, ale v.1, od v.2 je placený

bolak

když máš crack tak ne :)

Lucijej

no co to slyším /vidím, bolaku :

bolak

tipnul bych si že slyšíš zvuky a vidíš obrazy, nebo se pletu? :)

Lucijej

:))

No…tak to ti jetě zbývají dva pokusy ;o)