Avatar uživatele
alexandra

Máte pomalý hrnec?

Už rok si chci koupit pomalý hrnec,vím přibližně co to je,ale nemáte s ním někdo osobní zkušenost?Chci si ušetřit hlavně čas,protože mívám často noční a dlouho spím, a než se dostanu k vaření,tak je večer.Tak bych to tam ráno šoupla a v poledne měla jídlo.Ale mám strach,že se zklamu.
Doplňuji:
Pro Miroslava: Jídlo potřebuji v poledne pro své dva hladové chlapy.Já bych spala pořád,ani bych vařit nemusela.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, BEAES, aramah, GM, Elk, iceT před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Mám. Jsem spokojená. Je to krásné vařeníčko.
Ráno (nebo odpolko či večer to tam šoupnu) a po cca 8 hodinách je papu.
Koupila jsem ten větší, má funkci udržování teploty.
Jídlo se nepřipéká, dělá se v keramické vložce. Tu lze vyjmout a umýt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Já to taky neslyšel.
Ale proč potřebuješ v poledne jídlo, když dlouho spíš a čas máš až večer?
Tak to hoď v hrnci na radiátor a tam to do večera taky dojde :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

nemám pomalý hrnec, zato mám rychlý nádobíčko :{DD>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Přiznám se bez mučení, že jsem výraz : pomalý hrnec ještě neslyšel, i když občas vařím a rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

nemám, mám rychlý tlakáč, ale našla jsem o něm nějaké čtení, třeba tam něco vyčtete…

Zdroj: http://zdrave-souteze-a-novinky.zdrave­.cz/nastroje/po­radna/14960/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Máme jich doma několik. K některým ale rychle utíkáme, jindy u nic zas jsme strašně dlouho.
Ale pokud jde o ten hrnec co není napevno přišroubován na podlahu a k němu zapojeny hadičky a roury, ale co se dává na nějaký stůl či desku kuchyňské linky, z něj koukající provázek strká do několika direk ve zdi, tak ten doma máme taky.
Já ho obsluhuji pouze od chvíle kdy je již oficiálně ten provázek ze zdi vytažen, z toho hrnce mám dovoleno si něco naložit na talíř a potom ale bez mlaskání sníst. Bez mlaskání je to ale obtížné, protože třeba hovězí maso je šťavnaté a měkké, že se pomalu rozpadá po vláknech. I fakt, že se vaří déle, ale za nižší teploty je na kvalitě jídla znát.
Podle potřeby se vaří víc pomalu (6 hodin) míň pomalu 4 hodiny, vše co je třeba například na guláš se tam najednou nasype, zavře, nastaví program, zapne a jde se třeba do baru, na zahrádku, do postele apod.
Jestli máš doma místo v kuchyňské lince, či v jiné skříni, a nerada skáčeš okolo plotny, tak koupí neprohloupíš. Jen se mne neptej na značku našeho hrnce – mne zajímá jen obsah. Nicméně zřejmě bude z těch dražších, odvykli jsme si kupovat levné zboží, protože zas tak moc bohatí nejsme. Raději se chvíli šetří, aby se mohlo koupit kvalitnější zboží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Uz jsem o nem psala.NEMA CHYBU,SLOZITY RECEPT NA PLNO MISEK A KASTROLKU SE VEJDE DO JEDNOHO POMALEHO,SETRI CAS I ENERGII-JE TO PRO MNE CISLO 1.Mas-li chut,tak ji neztracej a kup.A na P.C.najdes plno receptu a chvaly na tento hrnec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

O pomalém hrnci slyším poprvé, taky by se mi líbilo ráno po noční dát do hrnce suroviny a jít spát. Kde se kupuje, kolik stojí a kolik žere elektriky, je hodně náročný?

před 4832 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
alexandra

http://www.hshop­.cz/hrnec-pomaly-bionaire-5-7-l-rival.htm

Tento hrnec je asi nejlepší.Tento typ je i menším provedení.Elektriku žere asi stejně,jako by jste to vařila normálně,ale šetší hlavně Váš čas,můžete odejít pryč,nebo klidně spát.

před 4831 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mam 6litrovy,kupuje se v obchodech napr;elektra ci ve velkoobchodech.Ja ho koupila za facku v U.K,nevim kolik stoji u nas,spori cas-za 8hodin pomaleho vareni mi veme 800Watu,spori praci od hromady nadobi,vody.Ne­pripaluje se,nemicha se,je to varene ve vlastnim obsahu potravin-tudiz zdravejsi,vona­vejsi,pokrm se moc malo soli,korenit kolik chcete a hlavne dobre spat s pocitem,ze je rano a den jen pro Vas.Je to pro moderni zenu cislo1.Vyhledejte si na netu,chvaly a receptu je tam dost.

před 4832 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek