DDarent

Máte pocit, že ste v něčem nejlepší???

Já v blbostech.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak ty jsi sebekritický …máš ode mne bod

Ale jestli je někdo nejlepší, to by měli posoudit jiní…ne?
já rozhodně nejsem v ničem nejlepší

Další odpovědi
anonym

Jediné, kde můžeme připustit, že jsme nejlepší je, že jsme nejlepší partner ve vztahu ať už v manželství nebo jiném, protože tam je jakási reflexe od protějšku (a i to leckdy s výhradami).
Všude jinde to zavání z pohádek známým Pýcha předchází pád. A jak to končívá víme právě z těch pohádek.
Ne nadarmo bývají ti nejlepší jedinci vyloženě skromní a pokorní.

arygnoc

jistě.
;)

Berušinka

Tak takový pocit opravdu nemám. Za prvé nemám vysoké sebevědomí a za druhé jsem soudná, vím, na co mám a na co ne.
Snažím se být tak dobrá, abych vyhovovala sama sobě a svým nejbližším. Neočekávám od života, že budu za nějakou dobu nejlepší ve svém oboru, nepoženu se za něčím, co je scifi, i když své sny mám – ale ty jsou docela reálné.
Ježiš … co to melu … pardon … trochu jsem se zakecla. No prostě nemám ten pocit =D

led

To sa musíte opýtať tých čo hodnotia.
Mám o sebe vysokú mienku. Preto si opakujem slávne slová:
Viem, že nič neviem
PS.
Na odpovedi.cz aj odpovedi.sk mám najväčší počet bodov slovensky píšucích užívateľov. Mám nos hore, som namyslená… heč! 🙂

gnosis

ano mam, ale jeste nevim v cem :)

jendahun

Bohužel asi ne.Určitě jsem ale jedinečný.Nevím o tom,že bych měl dvojníka.