Banán88

Mate pocit, ze je toto normalni? Dekuji za kazde vyjadreni..

http://www.in­fomuslim.cz/new­s/slovensko-2-z-dani-pro-islamskou-nadaci-na-slovensku/

Nejlepší odpověď
Funna

Nastesti je tato zhovadilost jen u sousedu

Doplňuji:
se bojím, že jen zatím…a začínám se toho náboženství docela obávat..

Další odpovědi
anonym

Nastesti je tato zhovadilost jen u sousedu

Doplňuji:
No to už se snad zbláznili, ne? Všude to čtu – je jich plnej internet, už mi to začíná vadit i s tim jejich halalem, ať jdou k čertu, odkud přišli.

setapouch

Ano, je to zcela v poradku

Zákon to umožňuje, tak proč ne? Navíc, osobně jsem pro, aby si člověk mohl rozhodovat, na co daně půjdou (i když to nejde stoprocentně).
Jiná věc je, jestli vítám rozšiřování islámu – s tím rozhodně nesouhlasím, v našich končinách nemá co dělat.