JanyOK

Máte pocit, že den má málo hodin?

.....že je toho někdy tolik, že se to nějak nedá za 24 hodin zvládnout? Nebo stíháte vše v pohoděš? ;o))

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nějak čas neřeším,když někam jdu tak jdu vždy v předstihu.Když něco dělám a nestíhám to dodělat,tak to dodělám druhý den.Nic není až tak důležité aby to nemohlo počkat.

Další odpovědi
anonym

Kdo nestiha ted , nestihal by ani , kdyby den mel 48 hod ., protoze by si daval stale vice a vice ukolu , az by skoncil v blazinci a bez hodin. !! -iv-

VampGirl

Jak kdy, některý den všechno v pohodě stíhám, ale jindy bych si přála, aby byl den třeba dvakrát tak dlouhý. Někdy mám prostě na práci tolik věcí, že je během dne jenom sotva stihnu. 🙂