chatrc

Jaký máte pocit když trénujete?

Já například chodím do Karate Klubu Brno.
Vždy když tam jdu cítím se vysílený a nechce se mi na trénink.
Přejděme k otázce.
Máte pocit slabosti nebo pocit, že jste plní energie a potřebujete ji vyčerpat?
Doplňuji:
No jak kdy.
Do karate chodim rád.
Hrajeme tam hry a podobně.
Nechci se na karate vykašlat.
Ano, mě se tam nechce, ale domů vyrážím spokojený.
Po tréninku je mi fajn a pak jsem rád, že si doma dám večeři a sednu si k televizi :)

Nejlepší odpověď
zjentek

to bejvá závislé na tom, jak tě co baví ..někdy, když ti třeba rodiče vštípí do hlavy, že tě něco baví, tak seš kolikrát přesvědčenej, že tě to fakt baví ..ale tělo reaguje jinak, to neošidíš ;q

Další odpovědi
gecco

Já – když trénuju, trénuju s chutí – protože se chci něco naučit, něco ´zafixovat´, ´vyblbnout´ se…
Trénuju s chutí – takže:

  • na trening se těším
  • trening si užívám
  • po treningu jsem obvykle spokojený, byť unavený

😉
Doplňuji:
…„si doma dám večeři a sednu si k televizi“…
😁
A to vážně??
___
Já si po treningu dám večeři, nějaké to pivko (to ty ještě nemůžeš, tak si dej čaj – dobrej čaj) a jdu spát…
A su rád, že do tý postele dojdu, jak su příjemně unavenej…
;-D

zzzlatokopka

Pokud se ti tam nechce, tak to není relax. Najdi si koníček, který tě bude bavit a na to karate se vykašli.

Taky chodím na různá bojová umění, ale vždy se těším, jdu tam nadšená a domů znavená, ale spokojená.

atena11

Já jsem měla dřive něco podobného. Na trénink jsem se netěšila, ale když jsme se začali rozcvičovqt tak mě to zqčalo bavit. S tréninku jsem pak odcházela s pocitem „To už uběhli dvě hodiny?“… Podle mě to u mě způsobila lenost a blbý pocit z toho, že jedidná v týmu nepodám horem. Teď už horem podám a těším se na trénink který mi začíná za tři hodiny :)

gagaga

me cviceni naopak " nabudi "
jdu do fittnes kolikrat unavena, , ale kdyz se vracim, tak jsem plna energie…
ja vzdycky rikam, ze pro me je nejnarocnejsi ta cesta tam :)

ale kdyz se mi opravdu nechce, tak proste nejdu
nemam ani vycitky

  • iv-

gecco

Jesteze nechodim do fitka, nemusim se premahat…
;-D