myšpulín

Máte počet minut u otázek také takhle?

Např: Před – 1475 min nebo doplněna před – 1473 min?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­52/nadap130346917­570237.jpg

Nevíte, čím to může být?
Doplňuji:
Datum a čas v pc mám nastavené dobře.

Nejlepší odpověď
kropitko

Mám to po minutách, po hodinách a dnech,,,,
Doplňuji:
tak před týdnem se mi to také stalo, myslela jsem, že nějaká změna, pak jsem prohlížeč zavřela, pak ho zase otevřela a přestalo to dělat,,,

Další odpovědi
iceT

Mě se ukazuje před 59 min,před 23 hod a pak jen před x dny

kkoudy

mne se zobrazuje normálně, nemáte nastavené špatně datum a čas v PC?

kapka

Tak to vidím poprvé.

kropitko

mě už se to také stalo, ale hned to přestalo, dokonce mi přitom zmizl žebříček uživatelů,,myslela jsem že nějaká změna, že by se konečně nezobrazoval žebříček, ale to jsem se přepočítala,,,