Avatar uživatele
ten který je

Máte opravdu vše potřebné?

Nejenom lékárničku!

http://www.no­vinky.cz/auto/221237-nove-lekarnicky-ridici-maji-na-reflexni-vestu-casto-zapominaji.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, aramah, Elk, havranipirko před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Jo, vím na co narážíš :D:D
A jen pro zajímavost pro řidiče motocyklů to platí až od října :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejenom lékárničku,ale i polní nemocnici,vysouvací žebřík,záchranné kolo a další zbytečnsti!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Samozřejmě, vestu vozím už rok a dokonce mám i trojuhelník, rezervu, náhradní žárovky, zvedák, hasičák, klíče, pojistky a občas i rezervního řidiče…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Já si preventivně obstaral i mramorovou desku, dvě svíčky, věnec se stužkou „vzpomínáme“, polní lopatku a velký černý igelitový pytel. Jeden nikdy neví…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano mám jak novou autolékarničku tak i 3 reflexní vesty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

…sakra ještě nemám přilbu..... nebo není potřeba v autě.....
za chvíli budem mít přívěs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AnnieCuoco

Ano mám vše potřebné, teď uvažuju že si ještě pořídim pořádnej pepřák a možná i basebalovou pálku. Jistota je jistota =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Lékárnu a další moc neřeším. Důležité je mít v autě svačinu, pití a recyklovaný papír v ruličce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
honza19hk

mám jak lékarničku tak vestu a ne jednu. Pak jeřábovej řetěz na vyproš´tování aut, nějaký ocelový lana, golu ,žebřík, hever na 50tun, dokonce i pár trámků pod kola,atd…jednu dobu sem vozil i rezevu ale tahej se se stokilovou gumou
,nbavíc u auta co má centrální huště pneu z kabiny to je zbytečnost,když to někde prorvu kompresor to dofukuje tudíž nejdedu pro prázdný gumě. navíc je to tatra 813 8×8 takže ani 4 píchlý gumy by nebyly problém.

před 3060 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava