ten který je

Máte opravdu vše potřebné?

Nejenom lékárničku!

http://www.no­vinky.cz/auto/221237-nove-lekarnicky-ridici-maji-na-reflexni-vestu-casto-zapominaji.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jo, vím na co narážíš :D:D
A jen pro zajímavost pro řidiče motocyklů to platí až od října :D

Další odpovědi
anonym

Nejenom lékárničku,ale i polní nemocnici,vysouvací žebřík,záchranné kolo a další zbytečnsti!

Elk

Samozřejmě, vestu vozím už rok a dokonce mám i trojuhelník, rezervu, náhradní žárovky, zvedák, hasičák, klíče, pojistky a občas i rezervního řidiče…

mj81

Já si preventivně obstaral i mramorovou desku, dvě svíčky, věnec se stužkou „vzpomínáme“, polní lopatku a velký černý igelitový pytel. Jeden nikdy neví…

panenka

Ano mám jak novou autolékarničku tak i 3 reflexní vesty

hanulka11

…sakra ještě nemám přilbu..... nebo není potřeba v autě.....
za chvíli budem mít přívěs

AnnieCuoco

Ano mám vše potřebné, teď uvažuju že si ještě pořídim pořádnej pepřák a možná i basebalovou pálku. Jistota je jistota =)

venkovan

Lékárnu a další moc neřeším. Důležité je mít v autě svačinu, pití a recyklovaný papír v ruličce.

honza19hk

mám jak lékarničku tak vestu a ne jednu. Pak jeřábovej řetěz na vyproš´tování aut, nějaký ocelový lana, golu ,žebřík, hever na 50tun, dokonce i pár trámků pod kola,atd…jednu dobu sem vozil i rezevu ale tahej se se stokilovou gumou
,nbavíc u auta co má centrální huště pneu z kabiny to je zbytečnost,když to někde prorvu kompresor to dofukuje tudíž nejdedu pro prázdný gumě. navíc je to tatra 813 8×8 takže ani 4 píchlý gumy by nebyly problém.