hanny 2

Máte odšťavňovač?A jakou kombinaci ovoce nebo zeleniny nejraději odšťavňujete,aby vám chutnala?

Nejlepší odpověď
chelsey

aby byl čerstvý džusík zdravý, nemělo by se kombinovat ovoce a zelenina.Dopoledne ovoce, odpoledne zelenina.může se namíchat opravdu všechno a pít hned po vylisování, to je nejlepší.dobrou­ chuť

Další odpovědi
quentos

kdysi jsme měli. Maminčina oblíbená vitamínová bomba byla mrkev+petržel*+hláv­kový salát. Barvu to mělo jak mimozemšťan, ale bylo to výborné.

*stačí jen jedna! Nebo to bude pálit jak čert

RQLM

jablka+mrkev

Sea

Karotka 250g + červená řepa 100g + celer 150g..taky je to dobré
nebo jablko + trochu zázvoru pro chuť 🙂

lola

Jablko+č.řepa+mrkev+kap­ka citronu,pro zvýraznění chuti. Hruška a kiwi. Cokoliv,co máš ráda. Hlavně tam nedávej co tam nepatří. Odšťavňuj opravdu pouze to,co je v návodu. Jahody,banány,a­nanas atd. tam nepatří. Ty si pak radši rozmixuj v mixéru.

Lukin12

Jasan. Mám tenhle tip https://www.me­gavita.cz/odsta­vovace-dvouhridelove/od­stavnovac-green-star-elite/ a nejraději si dělám ovocnou šťávu z jablek, pomeranče, banánu

semtutajne

1/2 černé ředkve a asi 3× červená řepa, nejen že je to opravdu zdravé, ale i moc dobré, jen pozor nepřehnat to s černou ředkví jinak to pálí jak čert :o)