arygnoc

Máte odložená potvrzení o zaplacení 30 Kč lékaři?

Ne?
Víte, že táto částka může být na vás vymáhaná exekutorem?
Víte že 30 Kč se může změnit na desítky tisíc Kč?

Nejlepší odpověď
hanny 2

NE,ale každý lékař je POVINEN zapsat v podobě kódu do karty pacienta,že regulační poplatek byl zaplacen!!!To že na to zapomene a mají v tom bo…l,odnese zase pacient.

Další odpovědi
dědapetr

Nemám ale v nemocnici když zaplatím v automatu a odevzdám lékařce,mám to potvrzeno na nálezu který mě vydá.Praktik ho nedá pokud si nepožádám a u jiných lékařů kam chodím je to stejné.

fcoop

Nedělejte paniku.Kde není žalobce,není soudce.
Musela by vás prásknout vaše doktorka.Exekutor
není telepat.Zatím.
Kromě nemocnice jsem nikdy žádné potvrzení nedostal.A asi ho od sestřičky mé doktorky chtít nebudu.Je dost reálné,že by se zatím normální vztahy změnily.
I když právo by bylo na mé straně,což je mi platné,jak mrtvýmu zimník.

žolik

To může pokud ten poplatek nedám v ordinaci,já nedostávám doklad o zaplacení,to nedávají nikde když jsem to jednou nutně potřebovala řekla o stvrzenku bylo zle,od té doby to nechci.

Zdroj: žolík

Ponytail

Sestra se zeptá, zda chci lístek. Nikdy jsem nechtěla. Asi bych měla začít.