Máte oblíbenou knížku kterou si často čtete?

Každý čas a prostor má svoje oblíbené knihy které lidem dávají to co potřebují. Třeba pohádky a kuchařky jsou velmi dlouho oblíbeným čtením naproti tomu odborně zaměřené knihy mají krátkou životnost na trhu. Pověz mi co čteš a já ti povím kdo jsi ten kdo nečte hodnotné knihy je jenom ubohou opicí co vypadá jako člověk.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 56% Ne 11% Jiná možnost 33%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

Neale D. Walsch: "Hovory s Bohem"
Doplňuji:
Lakeysha: mezi "zaseknout se na jedné knize" a "rád se vracet k jedné knize" je ale k***vský rozdíl...

Další odpovědi:

Ano

Spíše mám oblíbené autory,ke kterým se vracím. Fulghama,Mc Donaldovou, St. Komárka. , nepočítám do této kategorie odbornou literaturu a encyklopedie,ve kterých se vrtám často...:D

Zlatý

Jiná možnost

Doplňuji:
Takových knížek mám hned několik, a čas od času, když potřebuji tak se k ním vracím, vlastně celý život.

Jiná možnost

Doplňuji:
Opice nejsou ubohé a mnohému nás naučily. ... Jinak je velmi málo knih, které bych si přečetla vícekrát protože jsem zatím nepřečetla spoustu dalších knih. Ale mám svoje nejmilejší ke kterým se jistě někdy vrátím. - Pán much (William Golding), Obraz Doriana Graye (Oscar Wilde) a Farma zvířat (George Orwell).

Zlatý

Jiná možnost

musím se občas dívat do několika kuchařek v každé mám jiné receptíky :)
a mou oblíbenou knihou je Krutá kniha aforismů s lehkými úvahami o těžkém životě od Francoaise de la Rochefoucaulda :)

Zlatý

Ano

Mám hned několik knížek, ke kterým se ráda vracím. Je to např. Kříž u potoka od K. Světlé, Tracyho tygr od Saroyana, Jak přicházejí sny od Mathensona, Svět hmyzu od M.Safíra. Mám spoustu oblíbených knížek.

Pokročilý

Ne

Svět je plný knih, nevidím důvod se zaseknout u jedné.

Zlatý

Ano

Doplňuji:
Učebnice technických předmětů, odborná technická literatura

Ano

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.