Máte oblíbeného herce(herečku) a přitom jej nenávidíte ze záporné role ? Třeba jako pana Vinkláře versus doktor Cvach ?

Nejlepší odpověď
barnajka

Jednoznačně Anthony Hopkins, jak hrál „starýho“ vlkodlaka teď v tom nejnovějším zpracování.
Hopkinse úplně zbožňuju, vždycky hraje takový charakterní, intelektuální, hloubavý typy…a tady najednou takový zmetek! Ve filmu totiž neškodil jen tehdy, když se proměnil v příšeru…on tam byl hajzlík celkově :DD Byl to pro mě dost šok, ale už jsem to rozdýchala a Anthony dostal moje odpuštění :))

Další odpovědi
anonym

Zrovna Cvach mi byl ze vsech nejsympatictejsi. 🙂
Ja jen kroutim hlavou , kdyz ctu rozhovor s hercem , hereckou , kteri hrali nejakou zapornou roli a pisi , ze nekteri lide na ulici si pred nimi odplivnou !! 🙂 -iv-

iceT

Tak třeba já absolutně nesnáším pana Abrháma,právě kvůli roli doktora Blažeje v Nemocnici na kraji města a třebaže exceloval v jiných rolích,prostě ho nemusím,ale ptal jste se trochu jinak.Takže mám ráda E.Robertse,ten tak skvěle sehraje lumpy,až je sladkej.Ve filmu Špatná společnost do konce filmu nebylo jasné kdo je kdo.A taky D.Trejo,ten převážně hraje takové rabiáty,že to svět neviděl,a opravdu vypadá jako záporák až odporně.

tom004

Nemám.Ale,herec,kte­rý svoji roli zahraje tak,že ho lidi milují,nebo nenávidí,je pro mne pan HEREC/ČKA.

led

Nemám,
mám rada všetkých hercov(herečky) ktorí ma dokážu herecky presvedčiť.
Stalo sa mi, že raz ma o svojej zápornej postave tak presvedčil jeden bratislavský herec Jano, že pri stretnutí som si pred ním odpľula „fuj, aký si hnusný“ 🙂