Klára K.

Máte oblíbeného filmového (nebo knižního) padoucha?

Třeba jako je Voldemort z Harryho Pottera, nebo Joker z Batmana…
Prostě takoví ti padouši, které prostě nejde nenávidět :)

Nejlepší odpověď
annas

Spíš postavy, které vzbuzují pocit hrůzy, řeším zda jde o postavu kladnou či záporno, jakým zplsobem a komu ubližuje. I v pohádkách jsou padouši. Ale tam jsou naštěstí potrestáni. .

Vzpomněla jsem si na knihu Dr Jekyll & Mr Hyde od R. L. Stevensona. Při čtení mně běhal mráz po zádech. .Některé hrůzostrašné povídky od Edgara Allana Poa …

Za největšího českého filmového padoucha se považoval herec Miloš Kopecký, i když dnes by to byl jen slabý „odvar“.

Občas se dívám na filmy, které jsou natočené podle skutečných událostí – tam jsou skuteční padouši, kteří nenávidí, ubližují, dokonce vraždí …

Další odpovědi
Drap

Ano mám. Hogo Fogo z Limonádový Joe.

Adula.57

Asi Moriartiho ze Sherlocka Holmese. Skvěle je ztvárněný v britském seriále :) .

RyuzakiKate

Mám pro záporáky slabost už od mala :D
Třeba Alex DeLarge z Mechanickýho pomeranče, McDowella naprosto žeru^^
Když jsem byla snad ve 4. třídě, tak se mi líbil Syndrom z Úžasňákovejch.
A samozřejmě nesmím opomenout charismatického Leváka Boba ze Simpsnů!
Když už jsi zmínila toho Harryho Pottera, tak tam je strašně sexy Barty Skrk junior, kterýho hrál David Tennant, kterej je pěknej sám o sobě, no… :D a zrovna teď sleduju Doktora, kde si ho můžu hezky užít^^

lexx

Fantomas