arygnoc

máte občas pochybnosti, či váš život je realita?

Nejlepší odpověď
led

Čo je to realita?
Život, ktorý fyzicky žijeme, alebo život, ktorý prežívame? V tomto je rozdiel medzi človekom a iným živočíchom. Každý človek, nech je akokoľvek realistický, si občas uletí do mimoreálnych snov. Dokáže takto prežívať nielen svoj život, ale i život iných, vysnívaných i reálnych ľudí.
Ako tak pozerám okolo seba, čítam otázky a odpovede na tejto stránke, neveriacky pýtam sa: ´spím a či bdiem?´… ´toto je vysnívaná budúcnosť nášho detstva?´

Další odpovědi
Hamon

Kdykoli sleduju zprávy z domova. Naštěstí vím, že spím, a až se vzbudím, řeknu si: fuj, to byl ale blbej sen.

Krakis

Mám-občas mi projede televizí záběr z poslanecké sněmovny… ☹

Děda Louda

Při každém jednání s úřady.

ivzez

Obojí.

Člověk by měl být realista, ale občasné pochyby jsou na místě.
Nikdo by se (aspoň podle mne) neměl považovat za neomylného.

anonym

Ne. Je reálný místy až moc.

marci1

Ne, nemám. Život je realita. Stačí ji uzpůsobit pro sebe. Nezabývám se „hloupostmi“, vybírám si jen to, co mám ráda a co mě potěší. Prostě si utvořím svou „snovou realitu“. 🙂

lota

Asi obšas ano. I ta realita je relativní…