vivatis2-

Máte notebook nebo počítač?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

notebook

Opět chybí varianta – oboje.
Mnozí mají PC doma a NB na cesty, do práce apod. Roli hraje i druh připojení k netu.
Ke stolnímu je výhodnější pevné připojení.
Já mám obé, ale v poslední době používám převážně NB s připojením na UPC.

Další odpovědi
DDarent

počítač

A co takhle tablet PC, nebo netbook, nebo netpad, nebo smartpad, nebo smartphone, nebo ideapad, nebo Ipad, nebo airbook, nebo Ipod, nebo Macbook......­....... to se snad nepočítá???

dědapetr

notebook

A i PC

panenka

počítač

Mám oboje

anonym

notebook

annas

počítač

baghira

počítač

Berušinka

notebook

Leontyn

notebook

arygnoc

notebook

HOMER

notebook

Mimochodem notebook je také počítač,takže je tady možná naopak jedna možnost navíc :D

Jikra

počítač

Itter

počítač

I notebook, počítač jako hlavní, a ntb do školy a na cesty.

Peta91

notebook

Ponytail

počítač

quentos

počítač

… ještě před hodinou bych ovšem odpovídal z notebooku od ségry, jelikož mi tři dny nešel net :{D>

anonym

notebook

www

Chybí ještě jedna možnost:
Jen mobil 😁 !!!