Weroniq

máte některá zkušenost se „zázračným“ BB krémem? :)

v poslední dobou se pořád mluví o BB krémech, u nás ho propaguje například Garnier, máte některá vyzkoušeno?

Nejlepší odpověď
terry

Na zázračné krémy nevěřím.
Vše to je otázka reklamy a marketinku.
Všechny firmy hledají nové požnosti, jak zvýšit obrat.

Další odpovědi
pokazdejinak

zatím ne, ale až doberu svůj krém, mám v plánu si ho pořídit – jenže to může být zadlouho… taky uvítám nějakou zkušenost :)

http://ona.id­nes.cz/bb-krem-skutecny-zazrak-ci-jen-dalsi-klam-fff-/krasa.aspx?c=A120112­_180453_krasa_sck
podle článku to není nějaký poslední výkřik výzkumu, ale už poměrně dlouho prověřený princip… jen jsme to zase museli „objevit“… jeví se mi jako docela jednoduchý způsob kvalitní péče o pleť

Ravenne

Chtěla jsem zkusit, ale pak jsem zjistila, že i ten světlý odstín je na mě moc tmavý. Možná kdyby byl větší výběr odstínů…
Kamarádka jej ale měla a říkala, že je to sice fajn věc, leč pokud má někdo skutečně problematickou pleť, tak to není žádný zázrak.

hanulka11

nevěřím na zázraky