orwell

Máte někdy chuť udělat lidem, nebo alespoň někomu, radost?

Myslím tím udělat to jen tak, bez zvláštního důvodu.

Nejlepší odpověď
Filosof

Rád dělám lidem radost. Stačí mi pohled na jejich usměvavé tváře, který mi snahu milionkrát oplatí. A já jsem pak šťastný, že jsou oni šťastní.

Další odpovědi
marci1

Určitě a dost často. Nezapomínám však si dělat radost i sobě. Pokud má radost ten, komu jsem udělala radost, mám ji také. 🙂

Šidlo

isteže.....hlavne dobrým ľudom, či už sú blízki alebo cudzí

verím v pravidelné malé dobré skutky

Kepler

Někdy ano, jen tak pro dobrý pocit. Poslední dobou nejvíce svým vnoučatům. Mám radost, protože ony mají radost a jejich projev je opravdu nefalšovaný a autentický. Takže nejsem nezištný.

luckykubrt

Největší radost je pomáhat druhým poznávat pravdu o Bohu Jehovovi. Tím, že se podřizujeme Božím měřítkům děláme radost nejen svým bližním, ale taky Jehovovi Bohu, který z toho má taky radost. 🙂

anonym

Pokud z toho já nic nemám, tak ne, proč bych to měl dělat?