Avatar uživatele
Miroslavst

Máte někdy chuť se na všechno vykašlat?

Prostě to zabalit a kašlat na všechno?
Doplňuji:
Co je na této otázce špatně? To by mě teda hrozně zajímalo. ano vykašlat. Jedna z možností je i odchod opdsud protože normální otázky se přesouvají do této kategorie. to nemáš nic jiného na práci?
Mám náladu pod psa a nerad bych tě poslal do prdele.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, Jahoda, anonym, BEAES, aramah, Elk, anonym, iceT před 4911 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Co vykašlat, ale spíše rovnou vysr**. Jenže vím, že to nemá smysl a nepomohla bych si, takže „jedu dál“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Jo, mám, zrovna v týdnu jsem nad tím přemýšlela…
Doplňuji:
Elk, to můžete 17.11. za 200,– po celé republice, je na to akce od ČD. Jízdenky prodávají v Lídlu.

Upravil/a: BEAES

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

No taky když manžel zavolá nepřijedu,přitom kuchtím jak divá.Pak to hodím do auta a vezu to mladejm.A když se vrátím manžel lítá po kuchyni a přímo řve hlady......To bych se na to vys..... ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Hlavně, když mám velký kašel, to bych se na něj nejraděj vykašlal, ale taky mě pronásleduje myšlenka nastoupit do vlaku a jezdit po republice jen tak a kdekoli vystoupit, prohlídnout si město, vesnici a jet zase dál. To by se mi líbilo.
Doplňuji:
Pro BEAES : O jízdenku nejde, mám režijku, ale není jaksi ten pravý moment a čas.

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A jak by to tak v praxi vypadalo?
Jen řeči.
Neutečeš.
Není kam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Spíš kdo neměl 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano mám ale nakonec si řeknu že nikdo za mě nic neudělá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A tohle by nepomohlo?
http://www.pa­noramio.com/pho­to/298350

Zdroj: http://www.pa­noramio.com/pho­to/298350

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Odpovědˇ!!!Tak odpovědˇ zní,že ano-párkrát už mě to drželo,ale musím přiznat,že na to nakonec nebyl čas a pomohla práce.Když se honíme jak blázni,aby jsme něco dokázali,vytvořili a pod.A výsledný efekt nikde,tak to je pak na pováženou.Ale ruku na srdce-kolikrát si každej člověk za život řekl,,kašlu na to"!?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak koukám, že má tady někdo ohromnou radost z toho, že přesouvá otázku do názorů.
Polovinu toho co je zde za otázky jsou názor a ty se nepřesouvají.
Že by to bylo jen tím, že ji píše miroslavst?

před 4911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Mirku, asi mi to nemyslí, ale co se děje? Kdo co kam přesouvá?

před 4911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Už několikrát jsem vrátil tuto otázku do kategorie kultura.
Zřejmě administrátor-tedy přímo nadbůh ji několikrát přesunul do zábavy a názorů.
Já jsem ji zase vrátil.
Toto je normální otázka na kterou chci odpovědi a ne názory.
Je tu spoustu přímo názorových otázek a ty admin nikam nepřesunul.

před 4911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Souhlasím s Tebou. I některé moje otázky byly přesunuty do kategorie „Názory“, i když to je úplně obyčejná otázka a ptám se na normální věci. Když to tak vezmu, všechny otázky by měly být v kategorii „Názory“. Když položím otázku a někdo odpoví, je to jeho názor… Vůbec nechápu, proč se tato kategorie vytvořila. Je to úplně zbytečné a dělá to jen potíže…

před 4911 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek