máte někdo zkušenosti z cvičením PILATES?

je to náročné pro začátečníky?

Nejlepší odpověď
briketka10

žádné zkušenosti nemám, ale pošlu ti ukázku videa a co je potřeba mít ke cvičení:
http://www.hubneme-cvicenim.cz/cviky-pilates-ukazky-videa-a-navody-jak-cvicit-pilates/

Doplňuji:
to první video není přístupné, ale to druhé ano a ty cviky na něm, bych já neudělala ani omylem !! to je 100% nějaká gymnastka na tom masérském stole no néé :D))
mašíruje jak, kdyby neměla vůbec ztuhlej žádnej sval, ta Pilates nepotřebuje..

Další odpovědi
terry

Začátečník nermusí vždy cvičit zcela na plno. Postupně může zátěž zvyšovat, dle dosažené kondice.
Je to jako s každým jiným cvičením.