Anka1597

Máte někdo zkušenosti se stipendiem v zahraničí?

Docela bych ho ráda získala. Prosím o rady, jak ho dostat, atd. Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Odpovědi
Lucijej

To myslíš, že studuješ na zhraniční škole a chceš stýpko? – Podmínky si určuje škola, na webu určitě najdeš podmínky.
Nebo chceš vycestovat na studijní pobyt typu Erasmus apod.? – Na to je dobré mít dobré studijní výsledky a mít vhodnou motivaci – studium tam a tam ti pomůže lépe zpracovat diplomovou práci – např., jelikož tam mají větší a lepší zdroje a podklady apod. nebo bys tam měla lepší možnost prostudovat hlouběji problematiku, na kterou se speliazuješ atd. atd.