Emma

Máte někdo zkušenosti se štěnicí domácí? prosím o rady!

Nejlepší odpověď
led

mať štenice nemusí byť zo špiny.
Získať ich možno rôznym náhodným kontaktom, napríklad počas cesty v hromadnej doprave, počas ubytovania v hoteli (ani tie najnaj sa im občas nevyhnú), s novým nábytkom, penovým matracom (najčastejšie vo veľkopredjniach kde to stojí dlho na jednom mieste a obal je poškodený. Vždy si kontrolujte neporušenosť obalu a cedulku o kontrole).
V prípade, že objavíte 1 štenicu počítajte s viacerými – šíria sa geometrickým radom. Volajte si hneď odbornú firmu. Sami na ich likvidáciu nemáte šancu.

Další odpovědi
Drap

Zkušenost na štěstí nemám. V takovémto případě však doporučuji objednat deratizera.
Snažit se o pěstounskou péči a mít doma štěnice mi připadá poněkud zvláštní. Přečti si zde :
http://www.sos-stenice.cz/sos

gecco

→ DERATIZAČNÍ firma…
😉
Se štěnicemi si sama neporadíš…

lexx

to jako el. zařízení na odposlech ? s tím bych si rady věděl, jinak ale…