Lurtz.k

Máte někdo zkušenosti se sakem a zároveň mikinou s kapucí v jednom ?

V jakém kamenném obchodě na něj múžu narazit ?

www.free-outlet.cz/panske-sako-s-kapuci-kangol-grey/d-814452/

Nejlepší odpověď
mosoj

Pěknej kočkopes.

Další odpovědi
anonym

Ti návrháři mají smysl pro humor. To je tak na párty s Elfy.

huxa

Nemám, neboť je dle mého nepraktické. Mě více vyhovuje mít mikinu s kapucí a v případě chladného počasí si na ni dát bundu, sako a nebo nějaký další vršek. Pokud bude foukat, ale bude tepleji, můžeš sundat vršek a mikinu s kapucí si nechat.
Ovšem jinak věřím, že například na cestu do práce/školy by toto sako mohlo být v zimě velmi pohodlné.