Máte někdo zkušenosti s WCR body na booth.cz?

Opravdu se jimi dá zaplatit? To by bylo totiž skvělé :) prý se registrujete na videoboard a za hraní her a sledování počasí a zpráv se vám načítají ty body.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Nemám s tím zkušenost přímo já, ale nakupuje tak můj bratranec a pochvaluje si to :) regneš se na videoboard, za to už dostaneš nějaké WCR body a pak je sbíráš těmi hrami, zprávami apod.
A pak při nákupu zadáš platbu WCR body a zaplatíš jimi. Koupil si takhle už pár věciček, na něco budeš šetřit déle, na něco našetříš rychle. Obchod samotný pochvaluje.

Nakupuji takhle už asi dva měsíce :) regneš se na videoboard a za aktivitu ti nabíhají body. Pak při placení na booth.cz zadáš možnost zaplatit WCR body a je to. Je to jednoduxhé a výhodné :)

Ahoj, mají na to návod přímo na stránkách taky to vyzkouším B) to je super nápad (booth - Jak za WCR body nakoupím)

Dobrý den. Body už sbírám a naposledy jsem takto platila. Stačí se přihlásit a za aktivitu pak máš bodyjak je tady už řečeno. Při platbě na booth.cz je potom možnost -zaplatit WCR body. to je fakt všechno. tak hurá na hry :D
Doplňuji:
Tak a nákup za body byl právě úspěšně doručen .) booth je super vždycky mi vše dodají v pořádku

Zdravím, to jsem teda vůbec nevěděla. ZKusím se tam tedy taky nějak zaregistrovat to by bylo hodně dobré, jestli tam nebude nějaký špek. Ten booth je dobrý, mám tam objednaný televizor

Jistě, a pokud máte zájem o registraci,tak Vám ji zařídím. A mimo jiné,hraním pexesa se také vydělává ,ale podrobnosti až do emailu. :) Tak pokud máte zájem,písněte: ferovajarmila@seznam.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.