Monyszek

Máte někdo zkušenosti s výživou kostí a chrupavek?

Máte někdo zkušenosti s výživou kostí a chrupavek? Mám na mysli něco jiného než například nápoj Geladrink..

Nejlepší odpověď
mosoj

Neznám nic lepšího než Geladrink Forte kapsle !!!

Obsahuje v denní dávce :

1. kolagenní peptidy 3300 mg (želatina)
2.Glukosaminsulfát 1500 mg
3.Chondroitinsulfát 800 mg
4.MSM 600 mg
5.Bossvellia serrata 100 mg ( výtažek z rostliny )
6. Vitamín C 100 mg
7. Vitamín E 50 mg
8. Selen 50 mikrogramů
9.Mangan 2 mg

Ukažte mi jiný prostředek s takovýmto složením. Zkušenosti mám vynikající. Již před 10 lety jsem měl jít na operaci s ramenem, nešel jsem a zatím není třeba.
Kyčle přestaly bolet.

Má to jednu „vadu“. Musí se to užívat podle předpisu ( jedno balení za měsíc) a nejméně 3 měsíce. A každý rok, nebo když začnou klouby bolet, opakovat. Účinek se dostavuje až druhý měsíc užívání.

Další odpovědi
motobassak

Mi hodně pomohl český kolafit. jsou to kostky kolagelu.
mám 105kg a dost mě pobolívaly kolena a tohle jediní mi pomohlo

Pájo

Poraďte se s lékařem.
Můžete se poradit i v lékárně.

Preparátů je celá řada.
(Mým typem by byl např. Condrosulf 400, 800 mg… ale samozřejmě nejprve záleží na povaze Vašich obtíží).