ReHu

Máte někdo zkušenosti s vodotěsnými sluchátky či přímo s vodotěs. pouzdrem + sluchátky?

Plavání kraula se nedoporučuje, ale plavání prsa s ponořenou hlavou to vydrží?
Díky.
Doplňuji:
Spíše jsem myslela něco jako toto.

http://sport.sy­ta.cz/cz/eshop­/detail-zbozi/1965-aquapac-mp3-pouzdro-vodotesna-sluchatka-popis.html

Nejlepší odpověď
led

Keď si ich uzavrete alebo zalejete do čapice, mohli by vydržať.
Ale nie je dobré radšej počúvať vodu?
Doplňuji:
Odkaz…
Má to myšlienku, ale bojím sa, že pri plávaní by mi tie káble prekážali a hneď by som to pokazila.