kodl67

Máte někdo zkušenosti s vařením v tzv. pomalém hrnci?

Je to k něčemu nebo to po pár vaření a prvotním nadšení skončí v krabici v komoře?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nedávno to tady už bylo. Zkušenost nemám, protože takovou drahou zbytečnost bych si nikdy nekoupil. Myslím, že důležitější je způsob vaření a ne to, jak se hrnec pojmenuje. Pomalé vaření je možné v jakémkoliv hrnci. Jedinou výhodu vidím v tom, že je na zásuvku a teplota je snáze regulovatelná.