petka

Máte někdo zkušenosti s transportními a montážními službami IKEA?

Zajímá mě,jak tyto služby probíhají,a jestli se na ně dá spolehnout?Myslím dovezení a sestavení nábytku (třeba i kuchyně).

Nejlepší odpověď
fcoop

Jak je to s montáží nábytku nevím,nechtěl jsem to.
Ale s transportem – u mě prvotřídní.
Přijeli přesně na dohodnutý termín,předem se telef. ohlásili („jsme na cestě“)přivezli nový nábytek a odvezli starý – (kus za kus).
IKEA jako taková, nemá vlastní transport,mají najmutou firmu.Fungující – alespoň v mém případě.