Hanny10

Máte někdo zkušenosti s touto agenturou? http://www.dou­covanipardubi­ce.cz/ Děkuji

Doplňuji:
Jde o to, že mi zmíněná agentura navrhla spolupráci. Takže bych zde mohla doučovat děti. Jen mě zajímá, jestli tam někdo už pracuje, protože jsem o této agentuře ještě neslyšela.

Odpovědi
Michal Kole

http://www.dou­covanipardubi­ce.cz/doucova­ni-anglictiny

"vypracování domácích úkolů, prací, testů "

Tuto službu solidní agentůry nenabízí nebo alespoň ne takto „podvodnicky“ formulované.

Co potřebuješ vysvětlit, napiš konkrétní otázku.

Když napíšeš „všechno“ tak si lze myslet, že nevíš „která“ bije.

Když řekneš nerozumím rovnicím tak není jasné co ti není jasné, např. zda nevíš jaké úpravy jsou ekvvalentní a co přesně obnáší, tedy, že pouze přestěhuješ písmenko s číslem na druhou stranu a změníš u něj znaménko.

5× – 4 = 4× –2 / +2

uděláš úpravu +2

zbavíš se dvojky na pravé straně to znamená, že když je na pravé straně –2 tak se dvojky zbavíš že ji ke dvěma stranám přičteš

tady je na vysvětlování strašně nešikovně psaný engine.

nebo máš problém si tu rovnici připravit do řešitelného tvaru jako např. odstranit zlomek

Pokud něbudeš něco vědět z technického předmětu napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz pokusím se vysvětlit