TONICK

Máte někdo zkušenosti s tímto posilovacím „zařízením“? 😁

Mám problémy se zápěstími a myslím si, zda-li by to nemohlo být řešení mých problémů.. Zároveň by mě ale zajímalo, zda-li je vůbec možné, aby to bylo účinné? Zda-li ta rotace zápěstí mám nějakou jemnější funkci, než klasické, statické kliky. Diky
Doplňuji:
http://viewitem­.eim.ebay.cz/PUSH-UP-PRO-FITNESS-GRIPS-KIT-ABS-CHEST-BODY-WORKOUT/180654532­820/item

Odpovědi
Kric.ouwner

Kámo todle je úplná volovina , teda nevím co máš se zápěstím ale jestli máš velké problémy tak si zajdi k doktorovi , ale chceš li dělat kliky tak je lepší to dělat na pěstech a pořádně si vycvičím právě i to zápěstí , na začátku když jsem začal cvičit mě to taky dost bolelo ale to časem přestane a bude to jen sílit …

jendahun

Jestli jsem dobře pochopil,je to otáčivé.Za pár korun se dají koupit neotáčivé madla.Mám je taky.Slouží to k hlubším klikům,tím je to namáhavější a víc se posiluje prsní sval.Madla si nastavuji různě,podle toho,jestli chci víc zatěžovat prsa,nebo tricepsy.S tou rotací to bude na zápěstí asi záběr a námaha,ale myslím si,že to možná svůj význam má.Je to alternativa k rozpažovačkám s jednoručkami na lavici.Když rozpažuji s jednoručkami,za­čínám ve fázi kdy kdy osy jednoruček jsou v rovině s tělem,při sestupu dlaně vytáčím až kolmo na tělo,v dolní fázi je vytočím vnější částí dlaně až úplně ven.Tím dojde k externímu protažení prsního svalu a jeho formování.U těchto madel je to asi podobně.