jiriii

Máte někdo zkušenosti s tímto motorem? Doslech jsem se že dvoulitry jsou dost poruchové.

Škoda Octavia 2,0 TDI 103kW 4×4 2005

Odpovědi
lubor12

kup radsi 1,9 TDI a pri pravidelne udrzbe mas klid minimalne na 500 000km

KdojeRaibek?

Ano největší poruchou motoru je stále se zvyšující cena pohonných hmot a tak je motor na suchu a nejede.

mojitek

Osobní zkušenost nemám,ale dost na tom,že tenhle motor rychle vyřadili z výroby…

honza19hk

nedoporučuji.Dost často se tyhle motory objeví u nás na servise,že nejde nebo jde tak jak nemá.Takže ho nekupuj.

Nitrol

Zrovna jsem četl recenzi o tomto motoru a CHVÁLILI HO … Takže nevím co je pravda. Ale dle mě tento motor je v pohodě ale jak radil „KdojeRailbek?“