Zlatý

Máte někdo zkušenosti s telefonováním "fayn"? Maximálmě mě štvou vysoké platby pevné linky, ze které téměř nevolám.

http://www.fayn.cz/
Doplňuji:
Netušila jsem, že bych musela O2 platit za číslo.
Prosím, kolik to bylo? Díky.

Vážně o fayn uvažuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ano, mám, hlavně kladné. I když těchto alternativních operátorů je víc, např. 802.cz apod.
Jako velký klad je to, že ho lze využívat i s nulovým měsíčním paušálem, platí se jen za hovory a není to tak drahé. Samozřejmě je to výhodnější na pevné linky, na mobily o něco dražší. Každopádně další plus je, že dostanete klasické lokální telefonní číslo, jako by šlo o pevnou linku ve vašem obvodě.

Nevýhoda je, že si musíte pořídit specielní Voip telefon, nebo telefonní router k modemu. Samozřejmostí je připojení k internetu.
Doplňuji:
Pokud chcete aby vám zůstalo vaše původní číslo které jste měla u 02 a přitom používat Fajn, účtuje si za to Fajn poplatek 1300,- +DPH. O2 neplatíte nic.
viz: http://www.fayn.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Používám fayn asi tři roky. Pokud bych chtěl k tomu říct něco negativního, tak bych si to musel vymyslet. Maximální spokojenost, platby za telefon minimální.
Nechal jsem si původní číslo a za to jsem musel O2 zaplatit.

Diskuze k otázce

dobesj

*** V A R U J I PŘED FIRMOU FAYN *** Vás před touto firmou! Pokud nechcete přijít na buben vyhněte se této firmě obloukem. Tato firma nevydělává na telefonních službách, ale na pokutách, neustále Vám posílá faktury další a další a vy jen platíte a platíte. Jejich služby nefungují! Nemají nic. Půl roku se řešilo to, že nešlo přijímat hovory, nepodařilo se. To, že nesplníte datum splatnosti byť o 1 den (změna banky konkr. problém s inkasem) např. na 6 Kč (můj případ) zablokují Vám číslo, vystaví pokutu 600,- a pohrozí pokud nebude faktura uhrazená do 14 dnů bude předáno exekutorovi. Tato firma má velmi podivné praktiky a koukám, že napálených lidí je více. Již vyjednávám s Českou televizí o zveřejnění, aby varovala před tímto operátorem. Troufám si tvrdit, že se jedná o podvodnou firmu, která nemá na trhu co dělat. Nenapalte se jako já! A tuto firmu bych nedoporučil ani svému největšímu nepříteli. 3-[3-[3-[3-[

Pokročilý

Broukk

Dobrý den, opravdu mluvíte o Fayn. cz? Já jsem k nim přešla asi před osmi měsíci a zatím jsem spokojená. Měsíční útratu mám cca poloviční, když to srovnám s předchozím "velkým" operátorem a žádná pokuta ani faktura navíc ke mně nikdy nedorazila...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.