Matthew

Máte někdo zkušenosti s telefonama HUAWEI ??? :)

Uvažuji o koupi nového „vychytralého“ telefonu a nestačím se divit, že značka HUAWEI nabízí až dvojnásobek vybavenosti a většinou ještě o dost levněji než konkurence typu HTC, NOKIA …
Především mám na mysli procesor, ram, a tak dále.

Sdělte prosím jakékoliv zkušenosti, jak pozitivní tak negativní, nebo rovnou doporučte ten co máte. Budu jenom rád. :)
Děkuji :)

Odpovědi
Orange

Vždy se na něčem šetří.. V lepším případě je to nabíječka a sluchátka, jindy to může být displej (je vidět třeba digitizér a občas se „vypaluje obraz“) ale telefon od nich mam od května Ascend G300 a žádný problém, jen teda pár věcí kde se šetřilo prostě najdeš.

WeeBear

Sama jsem nedávno řešila podobné. A jak říkal i kamarád, když si vybíral mobil, tak Huawei byl překvapivě levný a uměl toho mnohonásobně tolik, co např. Nokia / samsung ve stejné cenové relaci, tak to risnul a nemůže si stěžovat, nevím, co má za mobil, ale má plně vybavený dotykáč, tři roky bez poruchy.
Tak jsem to zkusila také (poté, co mi domácí zvěř zlikvidovala mobil jsem už odmítala kupovat dotykáč nebo něco „zbytečně drahého“), za tisícovku jsem si odnesla klasický mobil, 2,4" displej, přehrává mp3, má foťák (sice mizerný, ale mobilem jsem nikdy nefotila, tak to nebylo profilové kritérium), slot na paměťovku, 3,5mm jack. U konkurence něco podobného za dvojnásob a ještě si povinně odneseš dotykáč, což jsem nechtěla. I já můžu potvrdit naprostou spokojenost. 🙂

anonym

huawei má na prvním místě vždy cenu … takže tomu podřizuje technické parametry které nebývají na první pohled patrné, některé jejich telefony jsou technicky vybaveny velmi dobře, ale u těch už bývá i ta cena horší než u konkurence (samsung, lg, htc, …)

Zkus zadat svoje osobní preference do „doporučovačky telefonů“ http://lepsite­lefon.cz, maji v databai pochopitelne i vsechny modely huawei, ale obavam se ze pri jakekoliv kombinaci pozadavku ti najde vzdy nejaky konkurencni model ktery bude daleko vyhodnejsi nez huawei ..

Magnum9

Huawei určitě doporučuji, zatím mě ani jednou nezklamal. Vlastním model Ascend P6 a postačí na vše , co potřebuji. Má sice nějaké nedostatky, každopádně už existují novější modely, které tyto problémy nemají. Ani se nedivím ,že nabízí lepší parametry než konkurence :)