Kapicka

Máte někdo zkušenosti s rovnátky?

Mám je na sobě už 10 měsíců a chrup se mi začal tvarovat na ten co má být.Jenže mě se to v poslední době nějak nezdá protože mezi prvními dvěma jedničky se mi začala dělat tzv. díra což se mi nelíbí a vypadá to dost divně.Myslíte si nebo máte někdo s tím zkušenosti,že se mi ty přední zuby nahoře můžou dát ještě k sobě?
Doplňuji:
Ano,to jsem měla.Jen se bojím aby mi to ty rovnátka ještě nějak nepokazily.Jinak děkuju :)

Nejlepší odpověď
hawranek

Neboj, rovnátka ti to stáhnout tak, jak to má být. Je to normální, zvlášt, pokud jsi měla jedničky trochu do předkusu. Já to měla taky.

Další odpovědi
Alesh

Neboj, já zkušenost mám podobnou, doktorka mi s těmi zuby hrála trochu „šoupanou“ a taky jsem měl obavy, a taky jsem se jí na to furt dotazoval 🙂, každopádně věděla, co dělá, takže … neměj strach. Když tak se spíš ptej doktorky/doktora, pokud máš nějaké pochyby. 😉 Ale jak říkám, určitě škvíry nakonec nebudou! 😉

štamgast

Díky bohu s nima zkušenosti nemám, ale s protézou brzo mít zkušenosti budu.

PatrycjaS

Sama mám teď rovnátka a dělá se mi to samé, co tobě a ještě mezi 1 a 2 se mi dělá mezera. Ona mi sama doktorka řekla, že mezi jedničkami nahoře budu mít tu dirku na furt, protože mám válcovitý tvar zubu, takže nejsou schopný se mi dát úplně k sobě. Jinak ale doufám v to, že až mi je sundají, tak mi s tím něco provedou :) také mi to vadí, ale radši chci rovné zuby, než tohle, co teď mám :D (jedničky trošku před dvojky)