Avatar uživatele
Kapicka

Máte někdo zkušenosti s rovnátky?

Mám je na sobě už 10 měsíců a chrup se mi začal tvarovat na ten co má být.Jenže mě se to v poslední době nějak nezdá protože mezi prvními dvěma jedničky se mi začala dělat tzv. díra což se mi nelíbí a vypadá to dost divně.Myslíte si nebo máte někdo s tím zkušenosti,že se mi ty přední zuby nahoře můžou dát ještě k sobě?
Doplňuji:
Ano,to jsem měla.Jen se bojím aby mi to ty rovnátka ještě nějak nepokazily.Jinak děkuju :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, emba5, Komik před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hawranek

Neboj, rovnátka ti to stáhnout tak, jak to má být. Je to normální, zvlášt, pokud jsi měla jedničky trochu do předkusu. Já to měla taky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Neboj, já zkušenost mám podobnou, doktorka mi s těmi zuby hrála trochu „šoupanou“ a taky jsem měl obavy, a taky jsem se jí na to furt dotazoval 🙂, každopádně věděla, co dělá, takže … neměj strach. Když tak se spíš ptej doktorky/doktora, pokud máš nějaké pochyby. 😉 Ale jak říkám, určitě škvíry nakonec nebudou! 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Díky bohu s nima zkušenosti nemám, ale s protézou brzo mít zkušenosti budu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PatrycjaS

Sama mám teď rovnátka a dělá se mi to samé, co tobě a ještě mezi 1 a 2 se mi dělá mezera. Ona mi sama doktorka řekla, že mezi jedničkami nahoře budu mít tu dirku na furt, protože mám válcovitý tvar zubu, takže nejsou schopný se mi dát úplně k sobě. Jinak ale doufám v to, že až mi je sundají, tak mi s tím něco provedou :) také mi to vadí, ale radši chci rovné zuby, než tohle, co teď mám :D (jedničky trošku před dvojky)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek