Dane

Máte někdo zkušenosti s prodejem svých starých věcí na internetovém obchodním portále (np. Aukro, eBay, atd.)?

Nejlepší odpověď
UltraFan

Ano mám a i v současné době mám mnoho inzerátu na internetových bazarech 🙂

Doporučuji :
Sbazar.cz
Bazos.cz
Hyperinzerce.cz
Aukro.cz

A pokud chceš prodávat své staré oblečení tak vinted.cz
🙂

Další odpovědi
briketka10

Taky prodávám nejvíce na Bazos.cz je to tam zdarma.
Inzerát je tam 2 měsíce :http://www.ba­zos.cz/

Na Aukro.cz se musí vložit určitá částka a inzerát se
na stránce ohřeje buď týden, nebo dva podle zadání.
Vše za peníze z účtu : http://faq.au­kro.cz/23241/19­079/problemy-pri-pouzivani-aukra

Nikde jinde neprodávám ani z jiných nenakupuji.

jáára

Aukro, Ebay v pohodě. V podstatě stejná věc…

mojitek

na Aukru,Ebay se to dá prodat za víc.Ale jsou tam určitá pravidla a zdlouhavá prvotní registrace (ale má to svůj ůčel).Jinak nej bazar je Sbazar. Jsem tam jak doma,taky tam prodávám nějaký věci,většinou veteránmotodíly

tyna.ryglova

Ahoj, já posílám oblečení do second handu https://www.on­linesekac.cz/ , protože se ho tak zbavím hned. Když ho budeš prodávat po bazarech, tak musíš čekat kdy a jestli vůbec si ho od tebe někdo koupí, protože oblečení prodává poměrně dost lidí.

briketka10

S eBay zkušenost nemám žádné a s Bazos.cz mám
jen ty nejlepší, jestli Tebe někdo podvedl měl k
tomu zřejmě důvod. Já nikomu k tomu důvod nikdy
nedala. Ani nevím na koho je ta otázka mířena.

mojitek

podvodníci jsou všude. Ale většinu věcí co jsem prodal,tak na Sbazaru,na Bazosi snad jen jednu věc

jáára

že tady vychvalujete bazoš, je to semeniště podvodníků… to už sou lepší komunity na sociálních sítích…

mojitek

jestli myslíš třeba FB,tak tam je to z 80% podvod,a ještě ti to zboží zkritizujou pod tou fotkou s nabízeným zboží

jáára

FB nemám. myslím moderovaný komunity na Google+

mojitek

aha,tak to ani neznám.Ale na Sbazaru prodávám ,tak píšu o něm.Ale podvodníci ti budou všude a pokud člověk dodrží určité postupy,tak lze nenaletět

Dane

UltraFan: Jak to probíhá celý proces od registrace až po vystavení nabídky? A co poplatky?