Máte někdo zkušenosti s přípravkem Wurm-ex?

Dobrý den, chci se zeptat zda máte někdo zkušenosti s přípravkem Wurm-ex? Docela mě to zajímá, protože moje známá měla teď nějaké problémy s parazity.. řešila to docela obtížně a tak bych se do této situace nerada dostala. Chci tomu nějak předejít, ale nevím jak. Četla jsem o odčervení organismu a všude jsem se dočetla právě o wurm-exu. Nechci ale jít do něčeho, co vůbec neznám. Prosím poraďte.

Odpovědi:

Zlatý

Klidně bych to vyzkoušela,však to nestojí všechny peníze - na internetu najdete zkušenosti uživatelů.Já mám dobrou zkušenost s přípravkem Dr.Jukla - http://www.jukl.cz/…

Cestu k doktorům bych si ušetřila - oni se tou parazitologií moc nezabývají - doporučuji přečíst - http://leva-net.webnode.cz/…
- zvlášť to o parazitech.

Zlatý

Daleko lepší, je, když
a) se odčervíš přirozeně (kořeněným jídlem), než nějakou ´podivnou´ meducínou
b) máš-li problémy, svěříš se (se vzorkem stolice) doktorovi
___
Máš recht - do tohodle "wurm-ex" bych nešel.
;-DD

Zdravím, já už s ním drobnou zkušenost mám. Brala jsem ho pouze jednou, protože jsem se o něm dozvěděla teprve nedávno. Nicméně mám dva pejsky, takže si myslím, že situace to celkem vyžaduje. Jsem s tímto přípravkem spokojená, a navíc jsem i vitálnější a mám více energie.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Hanny 2 -> to směšuješ naprosto nesouvisející věci...
;-)
Wurm-ex a i ten přípravek Dr.Jukla jsou přípravky proti střevním parazitů...
Ne proti svalovcům, motolicím - proti těm prostě nefungují...
;-)
A na střevní parazity (´červíky´) u dospělých naprosto stačí jejich běžně kořeněná strava (třeba vynikající je chillie nebo česnek) - proto se běžně odčervují jen děti, které přecejen obvykle koření jedí výrazně méně, než dospělí...

Zlatý

hanny 2

Aha,tak to se omlouvám!

Zlatý

gecco

To nemusíš - já jen, že spousta lidí ´hupsne´ na takovýto ´špek´ a v dobré víře v zázrak jen ve lepším případě zbytečně vyhazuje peníze (v tom horším pojídá kdovíco s kdovíjakými účinky - ty marketingové šplechty nezaručují ani neškodnost pro člověka).
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.